5 лютого 2019 року відбулося розширене засідання Медичної Ради КНП «Новороздільська міська лікарня» по підведенню підсумків роботи установи за 2018 рік.
У засіданні взяли участь головний лікар Стеців Олег Романович, заступники головного лікаря лікарні, керівники структурних підрозділів, лікарі, старші медичні сестри, працівники централізованої бухгалтерії , господарської частини лікарні.
Підсумкові доповіді про діяльність служб на засіданні медради представили заступник головного лікаря з медичної частини Ольга Шелудько, заступник головного лікаря з поліклінічної роботи та ЕТН Ірина Крижанівська, заступник головного лікаря з дитинства та пологової допомоги Петро Кріцак.
У своєму виступі головний лікар Олег Стеців увагу приділив новим та майбутнім запровадженням в лікарні під час проведення медичної реформи первинної та вторинної допомоги.
Від імені депутатського корпусу Новороздільської міської Ради на засіданні Медичної Ради виступила депутат Ірина Телька, розповівши про відкритість до співпраці з боку депутатів та міської влади до проблем міської лікарні та закликала медиків до активної участі в міських програмах, різноманітних проектах та грантах. Завершилася нарада виступом головного лікаря, який подякував колективу за виконану роботу.
Після закінчення роботи медради був прийнятий підсумковий документ, який визначив завдання та цілі на 2019 рік: підвищення якості надання медичної допомоги, продовження втілення нових технологій, продовження моніторингу ситуації по захворюваності на туберкульоз, онкопатологію, серцево-судинні захворювання та інше, функціонування установи під час проведення та втілення медичної реформи.